Uwalnianie poczucia winy i wstydu

O kursie

Dlaczego warto uwolnić wstyd i poczucie winy?
 
Człowiek, który żyje w winie i wstydzie, nie tworzy życia z poziomu mocy — tylko z poziomu lęku. Wstyd i poczucie winy odbierają Ci moc.
 
Trzymają Cię w przeszłości i karmią iluzję, że jesteś „niewystarczający”.
Chcesz uwolnić wstyd?
 
Zapraszam na praktyczne warsztaty, na których z pomocą introspekcji  dowiesz się czego się wstydzisz i za co obwiniasz. Skasujesz przekonania z tym związane oraz uwolnisz emocje, które się pojawią w procesie.

Zawartość kursu

WARSZTATY

  • Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 1
    34:31
  • Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 2
    34:25
  • Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 3
    36:32
  • Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 4
    35:43