
O kursie
Dlaczego warto uwolnić wstyd i poczucie winy?
Człowiek, który żyje w winie i wstydzie, nie tworzy życia z poziomu mocy — tylko z poziomu lęku. Wstyd i poczucie winy odbierają Ci moc.
Trzymają Cię w przeszłości i karmią iluzję, że jesteś „niewystarczający”.
Chcesz uwolnić wstyd?
Zapraszam na praktyczne warsztaty, na których z pomocą introspekcji dowiesz się czego się wstydzisz i za co obwiniasz. Skasujesz przekonania z tym związane oraz uwolnisz emocje, które się pojawią w procesie.
Zawartość kursu
WARSZTATY
Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 1
34:31Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 2
34:25Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 3
36:32Uwalnianie poczucia winy i wstydu – MODUŁ 4
35:43