Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku

O kursie

Dlaczego trzeba uwolnić te emocje?
 
Lęk, żal i apatia odbierają człowiekowi życiową energię. To stany, które zatrzymują nas w przeszłości albo paraliżują przed działaniem.
 
Dlatego zapraszam na praktyczne warsztaty, na których z pomocą introspekcji „wyciągniesz” ze swojego umysłu to czego się boisz, do kogo lub czego masz żal. 
Skasujesz przekonania z tym związane i uwolnisz emocje, które się pojawią w procesie.

Zawartość kursu

WARSZTATY

  • Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 1
    32:37
  • Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 2
    34:38
  • Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 3
    34:59
  • Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 4
    35:02