
O kursie
Dlaczego trzeba uwolnić te emocje?
Lęk, żal i apatia odbierają człowiekowi życiową energię. To stany, które zatrzymują nas w przeszłości albo paraliżują przed działaniem.
Dlatego zapraszam na praktyczne warsztaty, na których z pomocą introspekcji „wyciągniesz” ze swojego umysłu to czego się boisz, do kogo lub czego masz żal.
Skasujesz przekonania z tym związane i uwolnisz emocje, które się pojawią w procesie.
Zawartość kursu
WARSZTATY
Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 1
32:37Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 2
34:38Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 3
34:59Uwalnianie żalu, apatii oraz lęku – MODUŁ 4
35:02