Sesja Indywidualna Dla Par Online

INDYWIDUALNA SESJA DLA PAR ONLINE

Rozwojowy duet? Co Ty na to?

Szczęśliwy związek, to związek dwóch szczęśliwych osób! 

Szczęśliwe relacje z innymi ludźmi możemy mieć jedynie wtedy, kiedy mamy szczęśliwą relację z sobą. 
 
Jeżeli jesteście otwarci na dawanie z siebie i chcecie stworzyć udany związek oparty na miłości i dawaniu serdecznie zapraszam.
 
 Nasze związki opierają się w większości nie na miłości tylko na przywiązaniu. To tak jakby 2 osoby uwierzyły, że muszą być ze sobą, żeby mieć miłość. 
 
Jeśli cały czas masz pretensje do partnera/partnerki, jeżeli myślisz, że Twoje szczęście zależy od drugiej osoby, jeżeli próbujesz zmienić drugą osobę w związku, żeby poczuć się lepiej… to nie jesteś na drodze do szczęśliwego związku.
 
Aby stworzyć pozytywną relację musisz porzucić dopasowywanie innych do stworzonego przez siebie wyobrażenia na ich temat, porzucić chęć aby kogokolwiek zmieniać, chęć pisania scenariuszy innym co powinni robić. Tworzymy w umyśle obraz człowieka zgodnie z naszymi wyobrażeniami ale także ograniczeniami i przekonaniami. Wydaje się nam, że mamy prawo zmieniać człowieka tylko na podstawie naszych myśli o tym, że to będzie dla tej osoby lepsze. Niestety ten dumny egoizm prowadzi do różnego rodzaju konfliktów. PRAWDZIWA MIŁOŚĆ JEST CHCENIEM TEGO DLA INNYCH CZEGO ONI CHCĄ DLA SIEBIE.
 
Jesteście parą i zależy wam na: zbudowaniu pozytywnej relacji opartej na szacunku i zrozumieniu, zaufaniu, uczciwości, szczerości, wierności, wybaczaniu, , uprzejmości, cierpliwości, zabawie, śmiechu, radości, inspirowaniu oraz na okazywaniu pełnego wsparcia serdecznie zapraszam na szkolenie online. 
 
Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie w pracy z ludźmi i bycie w ponad dwudziestoletnim szczęśliwym związku pomoże przekazać Wam potencjał do stworzenia szczęśliwej relacji z partnerem.
ZALETY UWALNIANIA EMOCJI

Co daje nam uwalnianie Emocji?

Jesteś we właściwym miejscu, podaruj sobie prawdziwe emocje.

Zadowolenie

Czy Twoje życie wygląda tak jak sobie życzysz? 

Spokój i radość

Kiedy ostatni raz był odczuwalny przez Ciebie  błogi spokój?

Wolność

Czy potrafisz sobie przypomnieć uczucie wolności? 

Realizację Celów

Jak długo będziesz zwlekać z realizacją marzeń i zamierzonych celów?

FORMULARZ

Napisz Do mnie, wspólnie znajdziemy dogodny termin

KOSZT 1 godziny spotkania to 400 zł (proszę o dokonanie wpłaty przed spotkaniem)

numer konta 61 1020 5242 0000 2602 0636 4212

w tytule przelewu proszę wpisać imię i termin spotkania.