O MNIE

O MNIE

Poznaj moją historię

Przez całe moje 40 letnie życie szukałam drogi w jaki sposób pozbyć się negatywnych emocji, które nagromadziły się już w  okresie dzieciństwa.

Na standardowe problemy nastolatki nałożyła się śmierć ojca, później anoreksja.

Po latach leczenia i terapii już wydawało się, że wszystko jest w porządku, ale ciągle czułam, że coś ze mną jest nie tak.

Mimo szczęśliwej rodziny, stabilnej pracy i dobrych wyników badań, czułam się źle.

W związku z tym trafiłam na kolejną terapię, gdzie usłyszałam, że muszę uwierzyć w siebie, zaakceptować siebie i pokochać siebie.

Niestety, nikt nie wskazał mi drogi, jak to osiągnąć.

Wiedziałam, co powinnam zrobić, ale nie potrafiłam tego przekształcić w czyn. To dopiero technika UWALNIANIA, którą odkryłam 10 lat temu dzięki Adamowi Krasowskiemu, nauczyła mnie, jak radzić sobie z  emocjami.

Adam potrafi z akceptacją, w prosty sposób dzieli się swoim doświadczeniem.

Dzięki temu odkryłam, że ciągle czułam się winna, za to, że zmarł tata. 

Dziś patrzę w przyszłość z nadzieją.

Wybaczyłam sobie przeszłość, potrafię radzić sobie z emocjami i dzielę się z innymi moim doświadczeniem, by pomóc im zaakceptować siebie i swoją przeszłość.

O MNIE

10 lat Praktyki

Żeby pomóc komukolwiek,  w pierwszej kolejności TRZEBA zrozumieć drugą osobę, a najłatwiej o zrozumienie, gdy sami doświadczymy w życiu tego, o czym mówimy. 

Aby zrozumieć nie można osądzać! 

ZE MNĄ NAUCZYSZ SIĘ:

PANOWAĆ NAD EMOCJAMI

PRZESTANIESZ OBWINIAĆ SIEBIE I INNYCH ZA TO CZEGO DOŚWIADCZASZ

ZAAKCEPTUJESZ SIEBIE I INNYCH

NAUCZYSZ SIĘ WYBACZAĆ

ZALETY UWALNIANIA EMOCJI

Co daje nam uwalnianie Emocji?

Jesteś we właściwym miejscu, podaruj sobie prawdziwe emocje.

Zadowolenie

Czy Twoje życie wygląda tak jak sobie życzysz? 

Spokój i radość

Kiedy ostatni raz był odczuwalny przez Ciebie  błogi spokój?

Wolność

Czy potrafisz sobie przypomnieć uczucie wolności? 

Realizację Celów

Jak długo będziesz zwlekać z realizacją marzeń i zamierzonych celów?

Spotkań z Klientami
0 +
Lat Doświadczeń
0 +
Ilość Warsztatów
0 +

AKCEPTACJA I WYBACZANIE

Zamiast zgłębiać wiedzę na temat problemu, skoncentruj się na znalezieniu i wcieleniu w życie rozwiązania.

 

Możesz nauczyć się AKCEPTACJI i WYBACZANIA, zamiast walczyć i stawiać opór temu, czego nie chcesz. To czemu stawiasz opór – nadal trwa, bo skupiasz na tym swoją uwagę i myśli, a tym samym zasilasz swoją własną energią, a Twoją intencją jest pewnie pozbycie się niechcianego uczucia, działania, myślenia. Wskutek takiego mechanizmu rodzi się cierpienie.

Jeśli masz ochotę możesz nauczyć się panować nad Sobą i sytuacją, w której obecnie się znajdujesz, bez walki i cierpienia.

OPINIE

Uzdrawianie Zaczyna się w Tobie

Oto opinie ludzi, którzy zapoznali się z metodą. 

Jestem im mega wdzięczna 🙏🙏🙏 za to, że zechcieli podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem.

 Dziękuję❤️

Małgosia K.

" Bardzo dziękuję Anecie Łanocha za wspaniałe prowadzenie podczas moich sesji UWALNIANIA. Posiada ogromną wiedzę, intuicję i jest bardzo kompetentna. Jestem jej niesamowicie wdzięczna za pomoc. Dzięki niej oddycham już pełną piersią, jest mi lekko na duszy - jestem szczęśliwa. Polecam wszystkim pracę nad sobą z Anetą Łanocha."

Marysia

" Czuję ogromną wdzięczność, że mogłam się u Ciebie nauczyć w praktyce co znaczy uwalniać wstyd, poczucie winy czy inne niskie stany, które tak bardzo blokują... Wcześniej to było takie jakby błądzenie po omacku - ślepy we mgle. Dzięki pracy z Tobą naprawdę: 1. Poczułam te emocje, 2. Prawdziwie uwalniałam je i uwolniłam. Dziękuję Ci Anetko, że zawsze znajdujesz czas, by go dla nas mieć, że jesteś dla człowieka. Dziękuję, że się spot(y)kałyśmy i dziękuję, że jesteś zawsze gotowa, z sercem na dłoni. Dziękuję za Twoje ciepło, miłość i akceptację. Samych sukcesów. Zasługujesz na wszystko co najlepsze kochana Anetko."

Damian

" Anetko, każde spotkanie z Tobą to niezwykle transformujące doświadczenie. Samo przebywanie w Twojej obecności podnosi poziom energii, działa uzdrawiająco i motywuje do dalszej duchowej pracy, aby móc dosięgnąć wyższych poziomów mocy. Jestem wdzięczny Wszechświatu, że nasze drogi się skrzyżowały. Traktuję Cię jak duchowego opiekuna, do którego mogę zwrócić się w chwilach zwątpienia. BARDZO CI DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ!"

Gosia

" Anetko, masz niezwykły dar wglądu w ludzkie serce i formułowania pytań tak, by odzyskać wewnętrzną wolność..."

Kasia

" Trafiłam na Uwalnianie Hawkinsa w momencie gdy trafiłam nadzieję że coś mi pomoże. Przeczytałam kilka jego pozycji i tylko się stwierdziłam że to jest dla mnie. Z praktyką uwalniania było trochę gorzej, nie byłam pewna czy dobrze to robię. Po kilku miesiącach prób skorzystałam z pomocy Anety. Bardzo mi to pomogło. Aneta przedstawiła mi to tak, że okazało się to takie proste, że aż niewiarygodne. Dziękuję za cenne wskazówki i chmurę uwolnionych emocji 😊"

Michał

" Współpracowałem z Anetą około 2 miesiące i to wystarczyło aby zaobserwować duży postęp. Znacznie podniosła mi się energia i chęć do działania jak również poczułem, że zrzuciłem z siebie spory bagaż emocjonalny dzięki czemu żyje mi się lżej. Gorąco polecam! 😊"

Ania

" Technika uwalniania to dla mnie nowa przestrzeń, nowe spojrzenie na emocje i nowe sposoby na radzenie sobie z nimi. Technika zaskakująca, nieoczekiwanie prosta. Efekty szybko zauważalne. Jeśli chodzi o Twoją osobę, to uważam Cię za kogoś kto potrafi wprowadzić w świat tej techniki. Jesteś bardzo kontaktowa, z doświadczeniem w temacie, popartym własnymi doświadczeniami. Moje pierwsze spotkanie z Tobą bardzo pomogło mi w sposób inny niż wcześniej dostrzec kryzys i możliwości jakie przede mną otwiera. Bardzo dziękuję Ci za tę pomoc i wspólną pracę. Przyjemnie jest myśleć że kiedy odkryję w sobie potrzebę będę mogła poprosić Cię o towarzyszenie w dalszej pracy."

Aneta

" Po kilku sesjach mogę szczerze polecić współpracę z Anetą. Przy niej emocje po prostu się pojawiają, co jest kluczem w technice uwalniania, a pytaniami trafia w samo sedno. Przy tym jest ciepłą, cudowną osobą”

" Od kilku lat zafascynowana Hawkinsem, przeczytałam wszystkie Jego książki. Teoria, teoria i nadal nic. Dopiero kiedy zaczęłam praktykować technikę uwalniania u Anety nareszcie ruszyło. Kilka spotkań a ja poszybowałam do przodu. Gorąco polecam."

Agnieszka

" Dla wszystkich gotowych na otwarcie się na prawdę o sobie i swoich uczuciach! Polecam gorąco pracę z Aneta Łanocha 🙏i dziękuję 😊"

Karolina

" Polecam z całego serca ❤️Doskonała umiejętność dotarcia do człowieka i pomoc w uwolnieniu negatywności które nas tak bardzo ograniczają w życiu codziennym. Po sesjach wszystkie " śmieci " z głowy zostały wyrzucone a dzięki temu ja czuję się cudownie 😍 DZIĘKUJĘ 😍"

Małgosia

" Kiedy przeczytałam pierwszą książkę D.Hawkinsa "Siła czy Moc" instynktownie czułam, że to będzie przełom w mojej drodze rozwoju. Cała prawda w niej zawarta była mi bardzo bliska. Uwalnianie stosowałam sama, czasem szukałam prowadzonych sesji w necie, ale dopiero kiedy zaczęłam pracować z Anetą, wszystko nabrało tępa. Sposób w jaki Ona to robi jest dla mnie jak podanie ręki, kiedy chcę przejść po kładce i trochę się boję. Dziękuję Ci bardzo za Twoja opiekę i cała wiedzę, którą się ze mną tak pięknie dzielisz."

" Dziękuję Aneta, rezultaty sa naprawdę super! 😊po drugim wspólnym uwalnianiu miałem jeszcze kilka miłych zaskoczeń w pracy 😊 byłem tez na badaniach zatok i... okazało się ze nie mam zatok tylko uczulenie na brzozę/ olchę/ leszczynę i wczesno kwitnące drzewa. Z tego co pamiętam jeden znajomy mój uwolnił uczulenie na brzozę w około 2 miesiące, więc sam będę próbował to uwolnić. Musiałem to sobie stworzyć sam, bo za dziecka miałem inne uczulenia niż drzewa 😊 pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję, robisz świetną robotę! Jestem mile zaskoczony, że byłaś mi w stanie tak skutecznie pomóc! Ilona właśnie nas odwiedziła po poł roku i też mocno poszła do przodu widzę - za nią też dziękuję, to ja ją wkręciłem w Hawkinsa i fajnie widzieć zrobiła postępy z Tobą teraz!😊😊"

Magda

" Aneta chcę Tobie podziękować. Moje życie jest dużo lepsze i czuję się szczęśliwa, spokojniejsza, lepiej myślę, łatwiej mi wszystko przychodzi, ludzie są dla mnie mili. Jestem bardzo wdzięczna z całego serca ❤️ Tak dużo szukałam pomocy, najlepszej drogi. Teraz mam spokój wewnątrz i jest mi z tym super. Tak moc jest w Nas i to jest super"

WPISY

Twój Blogowy Przewodnik

W dzisiejszym świecie, pełnym pośpiechu i ciągłych zmian, łatwo jest utracić kontakt ze swoimi emocjami i wewnętrznym „ja”.

Na tym blogu odkryjesz, jak za pomocą metody uwalniania emocji stworzonej przez Davida R. Hawkinsa, możesz odzyskać spokój ducha i poczucie kontroli nad swoim życiem.

SCHEMAT BYĆ-ROBIĆ-MIEĆ.

SCHEMAT BYĆ-ROBIĆ-MIEĆ.

Żeby dokonać widocznej zmiany w świecie zewnętrznym, mieć inne rezultaty niż dotychczas, trzeba wziąć odpowiedzialność za to, czego doświadczamy, bez względu na…

MECHANIZM UWALNIANIA WEDŁUG DOKTORA HAWKINSA.

MECHANIZM UWALNIANIA WEDŁUG DOKTORA HAWKINSA.

„Uświadom sobie dane uczucie, pozwól, by się ukazało i pozostań z nim w kontakcie- Nic w nim nie zmieniaj, nic z nim…

MAPA POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI.

MAPA POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI.

CZY ŚWIADOMOŚĆ MOŻNA UJĄĆ LICZBOWO?Badania inspirowane i prowadzone przez dr Davida R. Hawkinsa pokazały, że można. W 1975 roku dr Hawkins rozpoczął…