SCHEMAT BYĆ-ROBIĆ-MIEĆ.

BLOG

Żeby dokonać widocznej zmiany w świecie zewnętrznym, mieć inne rezultaty niż dotychczas, trzeba wziąć odpowiedzialność za to, czego doświadczamy, bez względu na to, czy nam się wynik podoba, czy też nie. To co MAMY i co ROBIMY wynika z tego kim JESTEŚMY (nasz poziom być). Dlatego też żeby zmienić coś w swoim życiu, należy zmienić właśnie poziom BYĆ. 

Niestety ludzie często BYĆ-ROBIĆ- MIEĆ pojmują na odwrót. Myślą, że jak będą MIELI (więcej pieniędzy, czasu, miłości, itp.), to wreszcie będą mogli coś zrobić (kupić dom czy samochód, wyjechać na wakacje, oddać się swojej pasji, itp.) co w efekcie pozwoli im być (szczęśliwym, wolnym, zadowolonym). Niestety z MIEĆ nie wynika BYĆ. Najpierw JESTEŚ szczęśliwy, mądry, wolny, itp. następnie zaczynasz ROBIĆ rzeczy zgodnie z tym poczuciem i w końcu widzisz efekt jaki zawsze chciałeś/aś MIEĆ ❗

Do zmiany poziomu BYĆ niezbędne jest podniesienie własnej mocy. Nie ma sensu walczyć lub zmieniać na siłę to, czego nie chcemy, co nam się nie podoba. Trwałych, pozytywnych zmian w życiu możemy dokonać jeśli zajrzymy do zawartości naszego umysłu, do tego jakie mamy programy i przekonania, co w danym temacie czujemy, a następnie uwolnimy wszystkie blokady z naszego umysłu.

Podobne Wpisy